05419147430 aysimanakliyat38@gmail.com
Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulanlar

Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Şehir içi taşımacılık katların düşük ve yüksekliğine, taşınmanın bina asansörü mü? yoksa dış cephe asansörü ile mi taşınacak olmasından dolayı fiyat farklılık gösterir. Şehirler arası nakliyat ise kilometre mesafesi ve kat yüksekliğine göre değişiklik gösterir.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması ve zamandan tasarruf için pencere ve balkondan asansörlü vinç yardımıyla eşyanın taşınması işlemine denir.

De-monte Monte Nedir?

Mobilya ve beyaz eşylarınızın eski evinizden yeni evinize taşınması sırasında kırılmadan çizilmeden sağlıklı bir şekilde taşınmasından önce sökülmesi işlemine de-monte denir.Yeni evinize gelindiğinde de mobilya ve beyaz eşyanın yerine yerleştirlmesi ve kurulması işlemine de montaj denir . 

Paketleme Neden Önemlidir?

Eşyaların taşınması yüklenmesi nakliyesi sırasında herhangi bir zarar çizik kırık sürtme gibi bir durumla karşılaşmamak için paketlenmesi önemlidir.

Sigortalı Taşımacılık Varmı?

Elbette Sigortalı taşıma vardır, yapmış olduğumuz bütün taşımalar gerek şehir içi gerek şehir dışı sigortalı ambalajlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.